• mail@awayaclick.com
  • +90 507 358 39 79 | +90 542 405 63 98

Tüm Hizmetlerimiz

Web Geliştirme

Sizler İçin İstekleriniz Doğrultusunda Güçlü Teknik Bilgilerimizi Kullanarak Mobil Uyumlu, Full Stack Ve Dinamik Web Uygulamaları Geliştiriyoruz. Uzman Kadromuzla Projenizin Yol Haritasını Çıkarıyor, Marka Kimliğinize Uygun UI/UX Tasarımı Sağlıyor, HTML, CSS, JS, Bootstrap/Semantic/Tailwind, PHP, Laravel, CodeIgniter, Flutter, React Gibi Kuvvetli Teknolojileri Kullanarak Hayalinizdeki Web Uygulamayı Geliştirip Sizlere Teslim Ediyoruz.

UI/UX Tasarım

Yetenekli UI/UX Tasarım Ekibimiz İle Hedef Kitleniz İçin En İyi Kullanıcı Deneyimini Oluşturup Bunu Marka Kimliğinize En Uygun Olacak Şekilde Hazırlanmış Kullanıcı Arayüzü Tasarımlarıyla Birleştiriyor Ve Hayalinizdeki Web / Mobil Uygulama Tasarımını Sizlere Sunuyoruz.

Uygulama Geliştirme

Hayata Geçirmek İstediğiniz Mobil Uygulama Fikrini Bize İletmenizin Ardından Agile Metodolojisi İle Proje Yönetiminizi Sağlıyor, Talepleriniz Doğrultusunda UI/UX Tasarım Ekibimiz İle Tasarımı Hazırlıyor, Tecrübeli Yazılımcı Kadromuzla React Native Ve Flutter Gibi Güncel Programlama Dillerini Kullanarak Hem IOS Hem Android Uygulama Olarak Geliştiriyoruz.

Bakım Desteği

İstekleriniz Doğrultusunda Hazırlayıp Teslim Ettiğimiz Mobil/web Uygulama Projenizde Sizlere Gelişmiş 7/24 Kurumsal Düzeyde Destek Hizmeti Sunuyoruz. Projeniz Teslim Edildikten Sonra Her Türlü Teknik Sorun Ve İhtiyacınızda Sizler İçin Burada Olmaya Devam Ediyoruz.

Ürün Geliştirme

Çevik Metodoloji İle Proje Yönetim Sürecinizi Yürütüyor, Marka Kimliğiniz Doğrultusunda Tasarım Ekibimizle UI/UX Tasarım Süreçlerinizi Yönetiyoruz. Python, React, Flutter Gibi Güncel Teknolojileri Kullanarak Mobil/Web Uygulamanızı Geliştiriyoruz.

DevOps Danışmanlığı

Uzman DevOps Ekibimiz İle Şirketinizin Dijital Dönüşümüne Hız Verecek Geliştirme Altyapısını Oluşturuyoruz. Bu Süreçte Docker Ve Kubernetes İle Konteynerizasyon Sürecine Destek Veriyor, İş Süreçlerinizin Bulut Teknolojisine Geçişini Sağlıyor, Ansible, Chef, GitLab Gibi Araçlar İle CI/CD Süreçlerinizi Yönetiyoruz.

Sunucu Güvenliği

10 Yıllık Bilgi Güvenliği Deneyimi İle Donatılmış ISO 900-1 Sertifikası Standartlarında, İşletmelerin Kullandığı Sunucuların, Uygulamaların Ve Ağların Sağlam Bir Şekilde Korunmasına Yardımcı Oluyoruz. Sistem Açıklarını Gören Ve Bu Açıklardan Fayda Sağlanıp Sağlanamayacağını Araştıran Kırmızı Ve Mavi Takım Hizmetleri Gibi Test Hizmetleri Alanında Çözümler Üreterek, Gizlilik Ve Kalite Standartlarına Uygun Olarak Faaliyet Gösteriyoruz.

E-Ticaret Yazılım Hizmeti

Mümkün Olan En Fazla Kişiye Ürünlerinizi Ulaştırmanızda Yardımcı Olurken, Müşterilerinize De Eşsiz Bir Online Alışveriş Deneyimi Yaşatıyoruz.

E-Mail / SMS Marketing

Birebir İletişim Kanalları İle Müşteri Ve Takipçilerinize Hızlıca Ulaşmanız İçin Çözümler Sunuyoruz.